باشگاه استراتژیست‌های جوان

اطلاعیه باشگاه استراتژیست‌های جوان پیرامون افتتاح فاز دوم سایت

نویسنده: حسین(سردبیر سایت)

هو الحکیم

کمتر از یکسال از راه اندازی وبسایت باشگاه استراتژیست های جوان می گذرد، در طول این مدت تمام تلاش ما بر این بود تا در حد امکان اطلاعات مورد نیاز دانشجویان دوره کلبه کرامت و علاقه مندان به استاد را یه صورت متمرکز در یک مکان جمع آوری کنیم و در عین حال به تولید محتوا بپردازیم. در این راه علی رغم اینکه تا امروز هیچ فراخوان عمومی جهت همکاری از طرف سایت باشگاه منتشر نشده است تعداد زیادی از عزیزان آمادگی خود را جهت همکاری با سایت در قسمت های مختلف اعلام کردند و سایت باشگاه استراتژیست های جوان را شایسته همکاری دانستند که این نشان از اقبال و اعتماد بالای کاربران به سایت دارد.

مخاطبینی که از ابتدای این مسیر همراه ما بودند مطلع هستند که هدف اصلی از افتتاح این وبگاه در ابتدای راه بیشتر فعالیت های علمی در جهت بسط اندیشه استاد بود، اما بنا به شرایط آن دوران که عمده فعالیت های سایبری پیرامون استاد به دلایل مختلف به رکود کشیده شده بود، تصمیم بر آن شد که وبسایت باشگاه به صورت منظم اخبار استاد را به صورت اختصاصی و یا بازنشر در قالب مشخص و به صورت منظم منتشر کند. در حالی که هدف اصلی سایت فعالیت های خبری و اطلاع رسانی نبود اما با توجه به کمبود ها در این حوزه و انتظار کاربران از هدف اصلی دور شده و رویکرد اطلاع رسانی و خبری را در پیش گرفتیم، اما با توجه به محدودیت در دسترسی ها و امکانات این مهم به صورت قابل قبولی ارائه نشد، که جا دارد همین جا از همه مخاطبان عذر خواهی کرده و اعلام کنیم که در طول این مدت تلاش خود را به کار بستیم که مشکل را حل کنیم و بعضا گزارش های اختصاصی را در این مسیر تولید و منتشر کردیم اما به دلایل مختلف نتوانستیم حق مطلب را ادا کنیم.

در اوایل تیر ماه سال جاری جهت ارائه گزارش عملکرد و همچنین دریافت نقطه نظرات استاد حسن عباسی جلسه مفصلی را با ایشان تدارک دیدیم و راجع به مسائل مربوط به سایت باشگاه استراتژیست های جوان با ایشان به گفتگو نشستیم. در این جلسه ایشان ضمن ابراز خرسندی از عملکرد سایت و همچنین خلاقیت های به کار رفته در آن به تبیین موقعیت سایت در چشم انداز رسانه ای اندیشکده پرداختند و تاکید کردند که باید بعد علمی سایت به نسبت بعد اطلاع رسانی غلبه داشته باشد و سازکار مناسبی برای انتشار مقالات دانشجویان در آن در نظر گرفته شود.

با توجه به این صحبت های استاد تصمیم بر آن شد تا سایت باشگاه در سیاست گذاری های خود تغییرات جدی را اعمال کند و اولویت شماره یک خود را بر انتشار مقالات دانشجویان بگذارد و تمام انرژی خود را به این سمت ببرد، در همین راستا بر اساس رایزنی های انجام شده در شورای سایبر اندیشکده یقین و همچنین هماهنگی های انجام شده با مدیران سایت dr-abbasi.ir تصمیم بر آن شد که تمام فعالیت های خبری و اطلاع رسانی سایت باشگاه استراتژیست های جوان به سایت dr-abbasi,ir منتقل شود و سایت باشگاه فعالیت های خود را به سمت آنچه گفته شد ببرد.

از این پس باشگاه استراتژیست های جوان وبسایت رسمی اندیشکده یقین برای انتشار مقالات دانشجویان خواهد بود و تمامی مقالات دریافت شده از مخاطبان به صورت ماهانه آرشیو شده و به استاد حسن عباسی تحویل می گردد تا ایشان نیز بتوانند ارزیابی دقیق تری از سطح علمی دانشجویان خود داشته باشند، بنابراین از تمامی دانشجویان می خواهیم تا یادداشت ها و مقالات خود را با سطح علمی هرچه تمام تر برای سایت ارسال نمایند، ضمنا اولویت انتشار با مقالاتی خواهد بود که به مباحث مربوطه در جلسات کلبه کرامت مربوط باشند.

همچنین موضوعات قابل انتشار در سایت باشگاه بر اساس اولویت را مشاهده می کنید:

۱-برداشت و فهم شخصی شما از یک جلسه از کلبه کرامت (چه جلسات در حال برگزاری و چه جلسات گذشته)*

۲-شرح و بسط و یا ارائه اطلاعات دقیق تر پیرامون یک موضوع یا پدیده یا شخص در جلسات کلبه

۳-شرح و آشنایی دادن با یکی از پلت های جلسات کلبه کرامت

۴-تحلیل و نقد فیلم ها و سریال ها و بازی های رایانه ای

۵-تحلیل و بررسی اخبار و اتفاقات روز ایران و جهان

۶-تحلیل و بررسی طرح ها و اندیشه های مطرح شده در اندیشکده ها و مراکز مطالعات استراتژیک جهان

۷-نقد یا تحلیل یا تبیین نظریه ها و گزاره های بنیادین علوم انسانی

۸-در صورتی که نوشته در چهارچوب فوق نگنجد می توانید مستقیما با سردبیر سایت جهت رایزنی برای انتشار ارتباط داشته باشید.

*دقت داشته باشید با توجه به عدم صدور مجوز انتشار خلاصه نویسی ها جلسات کلبه از سوی استاد امکان انتشار خلاصه نویسی ها در سایت وجود ندارد.


© 2020کلیه حقوق محفوظ است باشگاه استراتژیست‌های جوان
تحت حمایت و نظارت اندیشکده یقین