ماجرای فیلم جدید تقطیع شده از استاد، چه جریانی پشت پرده‌ی این اقدام است؟

افسادطلبان فتنه‌گر که در ماه‌های اخیر، شکست‌های سنگینی در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری خورده‌اند و با به حاشیه رفتن جریان دوم خرداد از بدنه سیاسی و اجتماعی کشور، دست از عرصه واقعی سیاست کشیده‌اند و پا در شبکه‌های مجازی نهاده‌اند و در سوگ چنین عزیمت عظمایی لب به عقده‌گشایی باز کرده‌اند.

اخیراً در راستای اهداف غرض‌ورزانه خود با همان سبک و سیاق گذشته، اقدام به «بریدن یک دقیقه» از فیلم جلسه 230 کلبه کرامت -از سلسله‌ جلسات کرسی نظریه‌پردازی استاد عباسی- کرده‌اند. جالب آن‌که مدرنیست‌های فتنه‌گر که خود را دایه‌دار روشن‌فکری و نوگرایی می‌دانند در عرصه‌ی فتنه‌گری و تخریب، از روش‌های نخ‌نما شده‌ی ماقبل تاریخ استفاده می‌کنند. لذا پیشنهاد می‌کنیم در همان حالی که سخنان استاد عباسی را تکه تکه و سانسور می‌کنند، کمی در سخنان ایشان تعمق بیشتری کنند تا هم با دانش دکترینولوژی -که علم پایه‌ی جامعه‌سازی و حکومت‌داری است- آشنا شوند و هم‌چون تئوریسین‌های جریان خود، بر اثر ضعف تفکر استراتژیک به حاشیه‌نشینی دچار نشوند.

 

اما در جلسه 230 کلبه کرامت چه اسنادی رو شد که فتنه‌گران و حامیان دولت برآشفته شدند؟!

در این جلسه به بررسی اسناد دکترین نیروهای مسلح ایالات متحده پرداخته شده است؛ با این محوریت که اساساً سازمان‌ها و نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل و نظیر آن در مسائل اقتصادی، سیاسی، پزشکی، اینترنت و… بر مبنای دکترین‌های جامع ارتش آمریکا تشکیل شده‌اند و برخلاف باور مردم، این سازمان‌ها عمومی نبوده و زیر نظر نیروهای نظامی ایالات متحده اداره می‌شوند.

در دوره‌ای که سران افسادات و دولت فعلی در پروژه‌ی نرمالیزاسیون رابطه با آمریکا در پسا برجام به سر می‌برند؛ از طرح چنین سخنان روشن‌گرایانه از جانب استاد عباسی وحشت دارند و می‌کوشند تا با برهم‌زدن فضا از ضریب نفوذ این سخنرانی‌ها در جامعه جلوگیری کنند.

در ادامه جلسه استاد عباسی با ذکر دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجهیز منابع و بسیج نیروهای خود در خدمت‌رسانی به مردم و رشد و سازندگی کشور در مسائل هسته‌ای، صنعتی، موشکی و عمرانی، از اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی با هم‌کاری فتنه سبز در داخل در تحریم همه‌جانبه علیه ایران پرده برداشته است.

استاد عباسی در ادامه به اقدامات خراب‌کارانه‌ی فتنه سبز با همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال 88 اشاره می‌کند و با بیان این‌که حضور سلحشورانه سپاه پاسداران و بسیجیان انقلاب در قائله فتنه 88 باعث شد، تا از طرح براندازی نهاد ولایت و انقلاب اسلامی جلوگیری شود؛ که این امر، موجب به وجود آمدن کینه‌ها و عقده‌‌گشایی‌هایی علیه سپاه و نیروهای انقلابی در بین فتنه‌گران داخلی و خارجی شده است.

آن چیزی که فتنه‌گران و حامیان دولت را در این چند روزه برآشفته کرده، امتداد حضور سپاه در صیانت از انقلاب اسلامی و افشاگری‌های استاد عباسی علیه آمریکا و جریانات داخلی است. ورود سپاه به ماجرای فساد مالی دولت و افشاشدن اعتدال‌گرایان، این دو جریان را برآن‌داشته تا با طرح پروژه اربابان انگلیسی خود –که «تفرقه بیانداز و حکومت کن»- فضای اذهان عمومی را از خیانت‌های سران افسادات و فسادهای مالی، به سمت و سوی دیگری سوق دهند.

از آن‌جایی که این جلسه‌ی سانسور شده توسط فتنه‌گران دارای نکات کلیدی و اسناد مهمی است، لذا مخاطبان و اندیشه‌جویان را به بازبینی جلسه 230 کلبه کرامت دعوت می‌کنیم.

 

[button color=”red” bgcolor=”#” hoverbg=”#” textcolor=”#” texthcolor=”#” bordercolor=”#” hoverborder=”#” size=”big” align=”center” link=”http://kolbehkeramat.org/video/nq/230.mp4″ target=”_blank” radius=”4″ outer_border_color=”#” icon=”momizat-icon-film” icon_color=”#ffffff”]دانلود فیلم کامل و با کیفیت جلسه 230 کلبه کرامت[/button]

[button color=”red” bgcolor=”#” hoverbg=”#” textcolor=”#” texthcolor=”#” bordercolor=”#” hoverborder=”#” size=”big” align=”center” link=”http://hw5.asset.aparat.com/aparat-video/a_s381640isokp8m9n7oo208957p311925535o92614259-038c__d8ace.mp4″ target=”_blank” radius=”4″ outer_border_color=”#” icon=”momizat-icon-film” icon_color=”#ffffff”]دانلود فیلم کامل و با حجم کم[/button]

 

2 دیدگاه

  1. سلام. بسیار عالی. این اولین بارشون نیست که چنین کارهای خفت باری ازشون سر میزنه. همونطور که گفتین عقده گشایی میکنن. واقعا باید تاسف خورد واسه این جناح سیاسی. به هر جهت دستشون به جایی بند نیست و از چیزی هم سرشون نمیشه مجبورن تقطیع کنن. الانم که از هر وقته دیگه ای به خاطر اسنادی که از دزدی هاشون هر روز رونمایی میشه (حقوق های نجومی) طشت بی آبرویی شون از آسمون هفتم به زمین افتاده فلذا ازشون انتظاری بیش از این نمیره واقعا. خدا شفاشون بده.

  2. با سلام
    من بسیاری از کامنتها رو خوندم و خب متاسفم! اولا خیلی جالبه هیچکس اشاره ای نمیکنه که این حرف برای بیش از 6 سال قبله. چرا تا الان کسی صداش در نیومده و از یک جلسه 147 دقیقه ای یک دیقه برده شده؟
    اینکه در این امر شیطنتی نهفته است شکی نیست.البته احساسات عزیزان قابل درکه اما نباید اینطور قضاوت کرد. سالهای زیاد تریبونهای زیادی در اختیار دکتر عباسی بوده و ایشون این همه از ولایت دفاع کردن چطور هیچکس در قبال اینها صحبتی نمیکنه.؟ چطور برای شاگردان ایشون این مطلب عجیبه که بخوان این قضاوتها رو بشنون؟ چون دفاعیات زیاد ایشون رو در موارد زیادی دیدن! هم از ارتش هم سباه و…
    بس این یه جور بازی رسانه ای اون هم درست در ایام رحلت مادر شهید صیاد شیرازیه. درست مثل چندسال قبل که یک قسمت ۳ دیقه ای از سخنرانی ۳ساعته در ایام شهادت حضرت رقیه دراومده بود.

دیدگاهی بنویسید