سلامت بشر و تهدیدات بیولوژیکی آمریکا ۱

به بهانه شیوع بیماری مرگبار ایبولا در غرب آفریقا، بر آن شدیم تا در حد ظرفیت یک رصد استراتژیکی در این قسمت، به جهت گیریهای سیاستهای تهدید آمیز آمریکا در برخورد با محیط زیست و سلامت بشر بپردازیم و به دلیل وسعت مباحث، هر بار یکی از موضوعات زیر را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

اقلیم غذا دارو سلاح های بیولوژیک

قسمت اول- اقلیم

گازهای گلخانه ای: زمین بطور طبیعی تحت بمباران تشعشعات عظیمی از خورشید قرار دارد که به جو زمین به صورت اشعه های قابل رویت و نیز غیر قابل رویت مثل ماورا بنفش و مادون قرمز برخورد می کند. طبق گفته ناسا ”۳۰ درصد از این تشعشعات بوسیله ابرها و یخها و دیگر سطوح منعکس کننده، به فضا برمی گردد و ۷۰ درصد باقیمانده توسط اقیانوسها، خاک و اتمسفر جذب می شوند. تعادل بین این اشعه های ورودی و خروجی درجه حرارت زمین را در میانگین ۱۵ درجه سانتیگراد نگه می دارد”. مکانیزم گلخانه نیز چنین است. اشعه ماورا بنفش که از دیواره های شیشه ای گلخانه رد می شود توسط گیاهان و دیگر سطوح، جذب می شوند ولی ار آنجا که اشعه مادون قرمز ضعیف نمی تواند از دیواره های شیشه ای گلخانه خارج شود، در گلخانه به دام می افتد و باعث گرم شدن درجه حرارت هوای گلخانه می شود.

گازهایی که در اتمسفر، تشعشعات را جذب می کنند به عنوان گازهای گلخانه ای شناخته می شوند. مهمترین این گازها بخار آب، دی اکسید کربن، متان و اکسید نیتروس است و هر چه میزان این گازها در اتمسفر بیشتر باشد گرمای بیشتری در زمین می ماند.

منبع این گازها چیزی نیست جز استفاده از انرژی و بیشترین استفاده کنندگان انرژی چین و آمریکا هستند و بزرگترین مصرف کننده فرآورده های نفتی در جهان پنتاگون، ماشین نظامی آمریکا است که آلوده ترین گازهای گلخانه ای را تولید می کند.

در توافقنامه کیوتو (Kyoto) در سال ۱۹۹۸، تمامی عملیات نظامی چه در جهان و چه در داخل آمریکا از شمول مواد موافقتنامه و کاهش گازها معاف شدند. کنگره آمریکا نیز قید صریحی را در خصوص معافیت آمریکا از این موضوع تصویب کرد. معاف شدن آمریکا از محاسبات و بررسیهای  خروجی گازهای گلخانه ای، شامل بیش از ۱۰۰۰ پایگاه نظامی اش در بیش از ۱۳۰ کشور و ۶۰۰۰ تاسیسات آمریکا در خاک خود و صنایع هوایی آن می باشد.

با وجود این همه امتیاز و تخفیف، دولت آمریکا هنوز از امضای توافق کیوتو سرباز می زند و در تلاشهای بین المللی برای کاهش گازها و سموم در اتمسفر کره زمین کارشکنی می کند. از بین ۱۱ کشوری که بیشترین گازهای گلخانه ای را تولید می کنند تنها آمریکا است که این توافقنامه را امضا نکرده است.

گرافیک

Chemtrail: دکتر Dr. Ilya Perlingueri مولف کتاب “The Uterine Crisis” در سال ۲۰۱۰ در مقاله ای به منظور افشا و آگاهی دادن به مردم در مورد chemtrail نوشته است:

دهها سال است که متوجه شده ایم فلزات سنگین و مواد شیمیایی صدمات فیزیکی خطیری به موحودات می زنند و قدرت مصونیت بدن را کاهش می دهند. بیش از دهها سال است مردم آمریکا و پس از آن کانادا ۲۴ ساعت در شبانه روز، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز از سال در بالای سرشان مواد شیمیایی و فلزات سنگین و دیگر مواد خطرناک اسپری می شود. هیچیک از این موارد توسط هیچیک از رسانه های عمده گزارش نشد و هیچکس نمی داند هدف از این اسپری ها چیست. فرضیه هایی که مطرح است از این قرار است : سمپاشی و کود شیمیایی محصولات کشاورزی، ایجاد تغییرات آب و هوایی ، کنترل موالید، برنامه تلقیح و واکسیناسیون، عملیات و تمرینات نظامی جنگنده ها برای رادار گریزی.

سازمان دفاع آمریکا (DOD) و ارتش بطور سیستمی آسمان ما را با گاز ساطع شده از هواپیما (chemtrail – اسپری استراتوسفریک ژئو مهندسی) آلوده می کنند. این با بخار آب تقطیر شده که از هوا پیما های معمولی خارج می شود و به آن Contrail می گویند فرق می کند. Contrail بر عکس Chemtrail به سرعت در آسمان بخار شده و محو می شود.

فرق این دو را در لینک زیر می توانید در اینجا مشاهده کنید.

         chemtrail1             chemtrail2

Ilya Perlingueri می افزاید:

چندین هواپیما با آرایش خاص و موازی با یکدیگر پرواز می کنند و یک لایه ای از خطوط سفید متمایل به خاکستری بجا می گذارند. این خطوط ابتدا باریک هستند ولی بتدریج پهن شده و بهم وصل می شوند.

پارسال در یک پرواز داخلی بودم که دیدم جت یونایتد ایرلاین که در زیر ما در ارتفاع ۳۷ هزار پا پرواز می کرد یک ماده سیاهی را اسپری کرد که مایلها در آسمان امتداد داشت. این برنامه سری اکنون کشورهای آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و نیوزیلید (تمامی کشورهای عضو ناتو) را شامل می شود. صدها نفر از مردم به مسئولان نامه نوشتند و در این مورد سوال کردند ولی هیچ جوابی دریافت نکردند.

جدای از دلایل این عملیات، آزمایشات موسسات تحقیقاتی غیر وابسته و مسبقل نشان داده است که chemtrail شامل مواد خطرناکی از قبیل باریم، نانو فایبرگلاس با لایه آلومینیوم (CHAFF)، رادیو اکتیو توریوم، کادمیوم، نیکل، خون خشک شده، هاگهای کپک، قارچها، اتیلن دی بروماید و فایبرهای پلیمر است.

باریم با سم ارسنیک قابل قیاس می باشد که بر قلب تاثیر می گذارد. آلومینیوم به کارکرد مغز صدمه وارد می کند. طبق آمار (CDC (Centers for Disease Control and Prevention در سال ۲۰۰۶ ، ۶۳۱۶۳۶ نفر بر اثر بیماری قلبی وفات کرده و در کانادا هر هفت دقیقه یک نفر بر اثر بیماری قلبی می میرد. همچنین بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون نفر در جهان به بیماری آسم مبتلا هستند. در آمریکا ۴/۱۶ میلیون نفر بزرگسال و ۷ میلیون کودک از آسم رنج می برند. در کانادا ۴/۲ میلیون نفر آسم دارند.

مواد ذره ای (PM) از ذرات ۱۰ میکرونی یا کمتر تشکیل یافته اند (یک میکرون حدود یک هفتادم ضخامت یک تار موی انسان است) این ذرات به عمیق ترین قسمت ریه می چسبند و در مدت طولانی کارکرد ریه را مختل می کنند.

طبق گزارش سال ۲۰۰۲، در ۲۵ سال گذشته نیروی هوایی آمریکا با هواپیماهای نظامی خود چند صد هزار پوند شاف آلومینیوم شده را هنگام عملیات نظامی در ناحیه آموزشی در Chesapeake Bay رها کرده است. آمریکا برای این از آلومینیوم در اسپری کردن استفاده می کند چون هادی الکتریسیته، بادوام و سبک است.

موسسه تحقیقاتی دکتر Dr. Kiburn صدمات جدی این مواد شیمیایی بر مغز را تایید کرده است. دکتر Dr. Michael Castle نیز سمی بودن Chemtrail را مورد تحقیق قرار داده است.

Carolyn William Palit طی مقاله ای پروژه Chemtrail را اینگونه توصیف می کند:

Chemtrail برای ایحاد یک آتمسفری است تا امواج الکترومغناطیسی، نوسانات میدان معناطیسی بنام gyrotrons و حرارتهای یونیسفریک را محافظت کند. آنها پودر باریم را اسپری می کنند تا نور ماورابنفش خورشید را فوتو – یونی کنند. آنها آلومینیوم پلاسما را که در اسپری موجود است می سازند تا یا با الکترومغناطیس هارپ (به قسمت هارپ مراجعه شود) در زمین و یا با لیزرهای واقع شده در فضا اسپری کنند. باریم باعث می شود که آلومینیوم پلاسما دارای تراکم ذره ای بیشتری شود. این پلاسمای غلیظ تر، از طریق یونیزه کردن آتمسفر یا هوا بدست می آید. بنابراین هر چه متراکم تر و دانسیته بالاتر، ذرات بیشتر. ذرات بیشتر موجب برخوردها و تصادمات بیشتری می شوند و در نتیجه ایجاد بار بیشتری می کنند. در نهایت با این کار آنها می خواهند سلاحهای پرتو پلاسما، ذرات شارژ شده و با بار درست کنند. Chemtrail در اینجا به مثابه رسانا عمل می کند. این سلاحها یک سیستم تهاجمی، دفاعی علیه موشکها و حملات الکترومغناطیسی هستند.

اسپری Chemtrail از مواد مختلفی تشکیل شده مثل کربن که می تواند میکرو امواج را جذب کند. برخی از این اسپری ها حاوی ذره های فلزات هستندتا هواپیما ها بتوانند از دید رادارها در امان باشند. اسپری spoofer پلاسمای رنگی و مغناطیسی درست می کند تا جتهای جنگنده را مستور کند.

ما موشهای آزمایشگاه این تکنولوژی هستیم. با Chemtrail مردم کشورهای عضو ناتو به بیماریهای مختلف دچار خواهند شد. DNA شکسته می شود. اگر این سیستم و اسپری Chemtrail متوقف نشود بیلیونها نفر بر اثر باریم و آلومینیوم کشته خواهند شد. حملات قلبی، مغزی، سرطان و ناباروری را افزایش می دهد و موجب ضایعات محصولات کشاورزی خواهد شد.

 تمامی مقاله را می توانید در اینجا بخوانید. همچنین برای شناخت بیشتر عوارض و خطرات Chemtrail به این لینک زیر مراجعه شود:

هارپ (HAARP): هارپ (High Frequency Active Auroral Research Programm-HAARP) یک برنامه تحقیقاتی است که توسط نیروی هوایی و نیروی دریایی آمریکا، دانشگاه آلاسکا و آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاعی DARPA انجام می گیرد و به دلیل ”امنیت ملی”سری نگهداشته شده است. بنا به ادعای رسمی وب سایت هارپ www.haarp.alaska.edu این برنامه تحقیقاتی تلاشی است برای مطالعه اجزا و ترکیبات و رفتارهای یونیسفر ionosphere (یکی از لایه های بالای اتمسفر) در ارتفاع ۵۰ تا ۱۰۰۰کیلومتر که بوسیله تشعشعات خورشیدی یونیزه می شود. این وب سایت اذعان می دارد که طی آزمایشاتی فرکانسهای الکترومعناطیسی پالس شده تا بطور موقت ناحیه محدودی از یونیسفر را تحریک کند.

هارپ۱

هارپ۲

در حقیقت هارپ که در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد، یک آرایشی از آنتن های پر قدرتی است که توسط امواج رادیویی با فرکانس بالا به نوینسفر لایه بالای اتمسفر منتقل می شود.

جان ون نیومن John von Neumann ریاضیدان آمریکایی در ارتباط با سازمان دفاع آمریکا، تحقیقاتش را از اواخر دهه ۱۹۴۰ در زمینه تغییر دادن وضعیت آب و هوا آغاز کرد. در زمان جنگ ویتنام در سال ۱۹۶۷ روش های بارور کردن ابرها آغاز شد. هدف آن طولانی کردن مدت فصل بارانهای موسمی بود تا راه تامین مواد مورد نیاز ویتنام مسدود شود. این تکنولوژی با هارپ تکمیل شد و ضمیمه جنگ ستارگان گردید. طبق اسناد نیروی هوایی آمریکا ، گزارش AF 2025، «تغییر دادن اقلیم و آب و هوا، قسمتی از امنیت داخلی و بین المللی قلمداد شده است. آن می تواند بارش، مه و توفان بر روی زمین ایجاد کند و تولید این آب و هوای تصنعی قسمتی از تکنولوژی یکپارچه و هماهنگ نظامی است.»

برخی دانشمندان مانند پروفسور Prof Michel Chossudovsky  اکولوژیست کانادایی و Richard Williams فیزیکدان معتقدند که تحریک و مشوش کردن این لایه حساس از آتمسفر نتایج دهشتناکی را به بار می آورد و می تواند حتی منجر به سونامی و زلزله شود. سلاح الکترومعناطیس صدها بار قویتر از جریان برق در یک رعدو برق است. چنین قدرتی می تواند برای گرم کردن یونیسفر بکار رود و آب و هوا را به یک سلاح جنگی تبدیل کند. تعدادی از محققین سوالاتی را در مورد احتمال تاثیر هارپ در فجایع عظیمی نظیر زلزله هائیتی، سونامی اندونزی و توفان کاترینا مطرح کرده اند.

با اینکه هارپ برای افکار عمومی به عنوان یک برنامه تحقیقاتی علمی دانشگاهی معرفی می شود ولی پروفسور Prof Michel Chossudovsky طی مقاله ای در دسامبر ۲۰۰۷ معتقد است: هارپ یک سلاحی است دارای قدرت جهانی برای ناپایداری سیستمهای کشاورزی و اکولوژیکی. جنگ اقلیمی، آینده بشر را تهدید می کند در حالیکه بطور غیر رسمی از گزارشات (The Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC کنار گذاشته شده است.

وی می گوید:: آمریکا و روسیه هر دو توانایی های خود را برای مخدوش و دست کاری کردن اقلیم برای مقاصد و استفاده های نظامی توسعه داده اند. روشهای تغییرات محیط زیستی توسط ارتش آمریکا بیش از نیم فرن است که بکار برده می شود..

وی همچنین آورده است: در سال ۲۰۰۴ با نصب ۱۳۸ آنتن در تاسیسات هارپ تعداد آنتن ها را از ۴۸ عدد به ۱۸۰ عدد رساندند. وی معتقد است که نشانه های قوی وجود دارد که هارپ به عنوان سلاح اقلیمی می تواند علیه کشورهای دشمن و سرکش بکار رود با اینکه به اثبات نرسیده است. وی با اشاره به رخدادهای غیر معمول آب و هوایی در جهان مانند وقوع توام سیل و خشکسالی در یک سال، از کره شمالی به عنوان نمونه یاد می کند که از سال ۱۹۹۵ طبق گزارش دولت کره شمالی، ۲۲۰ هزار نفر و طبق آمار آمریکا ۲ میلیون نفر بر اثر خشکسالی مرده اند و در همان سال اولین سیل رخ داده است.

طبق وب سایت رسمی هارپ، از تکنولوژی هارپ برای وارد آوردن تغییرات کوچک و محلی در حرارت یونیسفر استفاده می شود. اما Rosalie Bertell  دانشمند معروف در جهان و رییس موسسه بین المللی International Institute of Concern for Public Health معتقد است هارپ یک گرم کننده عظیمی است که می تواند اشکالات اساسی در یونیسفر ایجاد کند. نه سوراخ، بلکه شکاف طویلی در لایه محافظت کننده زمین که سیاره را از بمباران تشعشعات مرگبار نگه می دارد بوجود آورد و دکتر Bernard J. Eastlund نیز آن را بزرگترین بخاری یونیسفریک که تا کنون ساخته شده می داند.

یاد آور می گردد که در سال ۱۹۷۷ مجمع عمومی سازمان ملل معاهده بین المللی در خصوص ممنوعیت استفاده نظامی از تکنیکهای تغییر دادن محیط زیست را تصویب کرده است.

3 دیدگاه

 1. سلام
  ” سلامت بشر و تهدیدات بیولوژیکی آمریکا (قسمت اوّل: اقلیم) ”
  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/36837
  در این سایت انتشار یافت.
  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  “امام هادی (علیه‌السّلام): خودپسندی (عجب)، [آدمی را] از طلب علم بازمی‌دارد و به تحقیر دیگران فرا می‌خواند.”
  یا علی

دیدگاهی بنویسید