باشگاه استراتژیست‌های جوان

شیوه‌نامه رسمی ارسال مقاله برای باشگاه استراتژیست‌های جوان

نویسنده: حسین(سردبیر سایت)

بیش از یک سال از افتتاح فاز دوم باشگاه استراتژیست‌های جوان می‌گذرد و در طول این مدت هدف سایت در انتشار تراوشات فکری اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی در فضای سایبر و ایجاد یک محفل علمی بر مبنای نظام اندیشه‌ای کلبه کرامت تحقق یافته است؛ انتشار بیش از یکصد مقاله در طول این مدت که همگی به دست اندیشه‌جویان کلبه کرامت نوشته شده‌اند اثباتی بر این مدعاست.

امروز پس از طی این دوران انتظارات از باشگاه و به تبع آن نویسندگان باشگاه افزایش یافته و لازم است تا از این پس مطالب سایت، هم از لحاظ محتوایی و هم از لحاظ نگارشی از کیفیت و عمق بالاتری برخوردار شوند؛ در همین راستا باشگاه استراتژیست‌های جوان شیوه‌نامه رسمی مقاله‌نویسی خود را که از این پس معیار پذیرش و بررسی مقالات خوهد بود ارائه می‌کند.

از همه‌ی اندیشه‌جویان گرامی خواهشمندیم تا از این پس در تنظیم مقالات خود برای باشگاه شیوه‌نامه زیر را معیار قرار دهند تا کار در چهارچوب مشخصی پیش برود، البته انتشار این شیوه‌نامه به معنی سخت‌گیری در پذیرش مقالات نخواهد بود و ایرادات جزئی مقالات همانند گذشته توسط باشگاه بررسی و رفع خواهند شد؛ اما مقالاتی که اصول اولیه و کلی ذکر شده در شیوه‌نامه را مثل ترتیب محتوایی و استفاده مناسب از پی‌نوشت‌ها رعایت نکنند و یا بیش از حد غلط املایی و نگارشی داشته باشند پذیرش نخواهند شد و به نویسنده عودت می‌شوند.

لازم به ذکر است که این شیوه‌نامه صرفا برای مقالات، معیار بررسی خواهد بود و در نوشتن یادداشت، رصد استراتژیک، تحلیل فیلم و سریال و بازی و ... دست نویسندگان محترم باز است، هر چند برخی نکات این شیوه‌نامه می‌تواند در آن‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

نام: شیوه‌نامه رسمی ارسال مقاله برای باشگاه استراتژیست‌های جوان
حجم: 154.72 kB
نوع فايل: pdfpdf
دانلود شده تا کنون: 471


© 2019کلیه حقوق محفوظ است باشگاه استراتژیست‌های جوان
تحت حمایت و نظارت اندیشکده یقین