مجموعه طرح های «فروپاشی اقتصاد لیبرال» | باشگاه استراتژیست‌های جوان

مجموعه طرح های «فروپاشی اقتصاد لیبرال»

مجموعه طرح های «فروپاشی اقتصاد لیبرال»

با توجه به تحولات و رخدادهای عظیم اقتصادی در جهان و افزایش میزان بدهی‌های کشورهای اروپایی و آسیایی به‌ویژه ایالات متحده آمریکا که مبتنی بر یک نظام مالی ربوی و علم اقتصاد لیبرالی بوده است؛ برآن شدیم تا در سلسله طرح‌های جدید صفحه‌ی‌ اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی به بررسی بیشتر این فروپاشی اقتصادی از نگاه اندیشمندان داخلی و خارجی بپردازیم.

از آنجایی که بستر علم اقتصاد در دانشگاه‌های کشور مبتنی بر تئوری‌های لیبرالسیم اقتصادی است و برخی از شبه روشن‌فکران داخلی به دنبال پیاده‌سازی تئوری‌های توسعه اقتصادی در کشور هستند و با وجود نقد جدی که اندیشمندان غربی به این تئوری‌ها وارد کرده‌اند سعی داریم این انحراف تئوریک و ساختاری در کشور را نیز روشن و شفاف کنیم.

در کنار این بحث‌های انتقادی، بررسی مواضع و راه‌کارهای مقام معظم رهبری و سایر اندیشمندان داخلی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصاد داخلی که متاثر از عدم توجه به اقتصاد مقاومتی بوده است را در دستور کار خود قرار دادیم که در طرح‌های جدید به آن پرداخته خواهد شد.

این مجموعه‌ طرح‌های جدید صفحه‌ی اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی همان‌طور که ذکرشد در چهار سرفصل کلی «مقاومت اقتصادی»، «جنگ‌ تمام‌عیار اقتصادی»، «تمدن ورشکسته» و «ربای مدرن» هر شب  ساعت ۲۲ منتشر می‌شوند.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

2 دیدگاه برای "مجموعه طرح های «فروپاشی اقتصاد لیبرال»"

اطلاع‌رسانی
avatar

مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
سید محمد
مهمان
سید محمد
1 سال 1 ماه پیش

خنده آوره این بحث ها. نکنه فکر کردی که بشر بعد از فروپاشی اقتصاد لیبرال (با فرض فروپاشی) به سمت دین و اقتصاد دینی می آد؟ من مخالف سرمایه داری و برده داری اقتصادی هستم. اما بیشتر از اون مخالف توهمات شما.
…………………………..

SO
مهمان
SO
1 سال 29 روز پیش

آقای “سیدمحمد”
شاید هم شما در توهم هستید. شماکه از لیبرالیسم بت برات ساخته شده و از دین هیچ که اون رو لایق و توانا برای ساخت جامعه نمیدونی

wpDiscuz