تکذیب خبر اتهام تحریف‌شده‌ی استاد عباسی | باشگاه استراتژیست‌های جوان

تکذیب خبر اتهام تحریف‌شده‌ی استاد عباسی

تکذیب خبر اتهام تحریف‌شده‌ی استاد عباسی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

برخی وب‌سایت‌های معلوم‌الحال جهت مقاصد نامشروع خود، عنوان اتهامی استاد عباسی را تحریف کردند. اتهام استاد بر اساس مصاحبه‌ی دادستان محترم نظامی تهران «نشر اکاذیب و فراهم کردن جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح» بوده، در حالی که وب‌سایت دویچه‌وله فارسی ورود به مسائل و مناقشات انتخاباتی و سیاسی را دلیل بازداشت اعلام کرده است. جالب آن‌که این سایت، ارجاع مطلب خود را به خبرگزاری ایلنا داده است. برخی سایت‌های دیگر مانند ایسکانیوز نیز با ارجاع به همان مطلب ایلنا به این مطلب دروغ ضریب داده‌اند. در این میان وب‌سایت اطلاعات روز نیز به اشاعه این مطلب پرداخته است. گفتنی است اطلاق این اتهام دروغین و تحریف‌شده به استاد توسط این وب‌سایت‌ها، به بیانات رئیس محترم سازمان قضایی نیروهای مسلح اسناد داده شده است.

بدین‌وسیله اولاً اتهام ورود به مناقشات سیاسی و انتخاباتی که مورد ادعای وب‌سایت‌های فوق‌الذکر بودند تکذیب می‌شود. ثانیاً به دلیل اسناد مطلبی کذب به رئیس محترم سازمان قضایی نیروهای مسلح، انتظار پیگرد قانونی توسط ایشان می‌رود تا اقتدار این مجموعه حفظ شود. ثالثاً بدیهی است حق پیگرد قانونی و اعاده حیثیت به دلیل انتشار مطالب خلاف واقع توسط وب‌سایت‌های فوق‌الذکر برای استاد حسن عباسی محفوظ است.

 

منبع: اندیشکده یقین

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

1 دیدگاه برای "تکذیب خبر اتهام تحریف‌شده‌ی استاد عباسی"

اطلاع‌رسانی
avatar

مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
Ali
مهمان
Ali
2 ماه 20 روز پیش
Ali Nikookar: 🔴🔴بازداشت حقش بود…🔴🔴 ✅یکی از معضلات جامعه ی علمی،عدم شکل گیری ساختار نقد در سیر تفکر بومی ایرانیان است که ریشه درعدم تبیین فلسفه نقد به معنای چرایی نقد؟چیستی نقد؟و چگونگی نقد است؟ نقد به ما هو نقد بدون هرگونه جهت و اندیشه ای محصول نسبی گراییست. 🔴بیش از دویست سال از ورود مسائل جدید و تقابل آن با جامعه ی سنتی ایران اسلامی می گذرد و این شکاف در شکل های مختلف در حوزه های گوناگون بروز و ظهور دارد. می توان تمام پدیدارهای فلسفی،سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و…را در بستر همین تضاد توصیف کرد. ✅ بطور نمونه، اتفاقات اخیری… مشاهده ادامه نظر »
wpDiscuz