انگلیس‌شناسی(4)؛ نفوذ صهیونیست‌ها در خاندان سلطنتی انگلیس(1)؛ ترفندهای جهودان برای نفوذ در حکومت‌ها

یکی از روش‌ها و ترفندهای جهودان برای رسیدن به اهدافشان این است که زن‌ها و دختران زیبای خود را در اختیار افراد موردنظر قرار می‌دهند تا بدین طریق راه برای رسیدن به اهداف آن‌ها هموار گردد. راجع به این موضوع در پروتکل‌های خود نیز به آن اشاره داشته‌اند. جهودان در طول تاریخ از این ترفند استفاده نموده‌اند. به نمونه‌هایی از این مقوله توجه فرمایید.

انگلیس دوره ادوارد هفتم: قبل از اینکه ادوارد هفتم در انگلیس به پادشاهی برسد، جهودان با استفاده از این روش، سیاست انگلیس را در ارتباط با جهودان تغییر دادند. جهودان، بعضی از دختران و زنان خود را در اختیار ادوارد هفتم گذاشتند و سیاست انگلیس در ارتباط با جهودان کاملاً تغییر کرد. بعضی از انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها، اسامی زنانی که ادوارد هفتم با آن‌ها رابطه نامشروع داشت را نیز ذکر کرده‌اند و از آن‌ها به عنوان معشوقه‌های ادوارد یاد کرده‌اند. زمانی که ادوارد هفتم یک ازدواج رسمی کرد نیز این رابطه ادامه داشت. (نویسندگان آمریکایی و انگلیسی می‌نویسند که یکی از معشوقه‌های ادوارد هفتم، همسر رندلف چرچیل[1] به نام جنی جرومی[2] بود که بر اثر این موضوع، رندلف چرچیل با ادوارد هفتم همیشه نزاع داشته است ولی این نزاع بعداً برطرف شده است. رندلف چرچیل و جنی جرومی، در ظاهر پدر و مادر وینستون چرچیل بوده‌اند، ولی قضایا به صورت دیگری بوده است که از مقوله بحث ما خارج است). در توضیحات این روابط نامشروع، آمده است که همسر ادوارد به نام الکساندرا نیز از این روابط آگاهی داشت و آن را پذیرفته بود البته دختر ادوارد هفتم نیز با روچیلد (راثچایلد) رابطه نامشروع داشته است. روابط نامشروعی که در خانواده‌ی سلطنتی انگلیس رواج داشته است، و نیز اینکه روچیلدهای جهود، به راحتی در خانواده‌های سلطنتی و دولت‌های مختلف، از جمله خانواده‌ی سلطنتی و دولت انگلیس نفوذ داشته و دارند؛ خود، موضوع مفصلی است که از بحث ما خارج است، البته در مقالات آینده از سری انگلیس‌شناسی تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آمریکا دوره وئودرو ویلسون: جهودان صهیونیست، در مواردی، اگر نتوانند به تمام اهداف مورد نظر خود دست یابند، از این موضوع، به عنوان یک حق‌السکوت نیز استفاده می‌کنند.

زمانی که تامس وئودرو ویلسون (رئیس جمهور اسبق آمریکا) در دانشگاه تدریس می‌کرد، جهودان صهیونیست از یک زن شوهردار جهود، به عنوان یک ابزار استفاده کردند. بعدازاینکه ویلسون رئیس جمهور آمریکا شد، جهودان صهیونیست برای رسیدن به اهداف خود، از این ماجرا به عنوان یک حق‌السکوت استفاده نمودند. سمیول آنترمایر جهود صهیونیست، این قضیه را پیگیری نمود و منصوب شدن برندیس جهود صهیونیست، به عنوان قاضی در دیوان عالی قضایی آمریکا را سبب شد و لویس دمبیتزبرندیس نیز داستان ساختگی مورد هدف قرار دادن کشتی اس. اس. ساسکس آمریکا توسط آلمان‌ها را به ویلسون پیشنهاد کرد. بعد، شرکت نمودن آمریکا در جنگ جهانی اول و سپس، فلسطین را در اختیار جهودان صهیونیست قرار دادن، توسط انگلیس، بخش‌هایی از این ماجرا می‌باشد که در راستای اهداف جهودان صهیونیست صورت گرفته است.[3]

بیل کلینتون (رئیس جمهور اسبق آمریکا): خدمات شایانی را به جهودان نمود و رابطه تنگاتنگی با جهودان صهیونیست داشت ولی جهودان، فرمان‌برداری مطلق را از او می‌خواستند. حداقل 65 نفر از افرادی که در کابینه وی و یا در کاخ سفید، پست‌های بسیار حساسی داشتند، جهودان صهیونیست بودند، ولی بعد، آن‌ها دام دیگری را برای او ایجاد کردند از جمله ماجرای مانیکا لوینسکی. مانیکا لوینسکی، یک جهود صهیونیست است. همچنین لیندا تریپ فردی که ماجرای مونیکا لوینسکی را افشا کرد، یک جهود صهیونیست است. روزنامه واشنگتن‌پست، اولین رسانه‌ای که این ماجرا را منتشر ساخت، نیز از آن جهودان صهیونیست می‌باشد. جهودان بعد از انتشار این قضیه، برای مدت‌ها مردم آمریکا را سرگرم این ماجرا نمودند، تا خود، به سنگرهای بعدی منتقل شوند و مواضع محکم‌تری را برای سلطه بر مردم آمریکا پیدا نمایند.

ایران دوره خشایار شاه هولوکاست ایرانیان توسط جهودان: نفوذ موردخای به دربار خشایارشاه و بعد، استر را در اختیار خشایارشاه گذاشتن، و سپس به اهداف خود از جمله قتل عام 77000 ایرانی، حتی زنان و کودکان که یکی از این موارد است رسیدند. چرا موردخای جهودی که به قول خودش پایبند به دین یهود است و ادعا داشته که نگران قوم یهود است. باید دختر عموی خود را در اختیار فردی قرار دهد که به دین یهود اعتقاد نداشته است؟ آیا جز این است که این کار را، برای رسیدن به اهداف شوم خود و نیز سلطه بر مردم ایران ترتیب داده است؟! موردخای، جهودی که از اورشلیم به بابل برده شد و از آنجا به ایران آمد و به دربار خشایارشاه رخنه کرد، با همکاری دستیارش، استر که دختر عموی موردخای می‌باشد الطاف و کرامات شاهانه را که در زمان کوروش به جهودان شده بود، در زمان خشایارشاه، جبران کرد. در زمانی که موردخای در دربار خشایارشاه بوده است، طرحی برای اخراج زن شاه، به نام وشتی ریخته می‌شود و بعد موردخای، به سبک خاصی، دختر عموی خود را به دربار شاه وارد می‌کند. سپس، موردخای که نقش یک مشاور و راهنمای استر را داشته است موجب می‌شود که استر، به عنوان زن خشایارشاه انتخاب شود.

بر اساس داستانی که جهودان در کتاب استر در عهد عتیق (تورات خود) گفته‌اند، خشایارشاه هیچ‌گونه اطلاعی درباره نسبت موردخای و استر در مورد اینکه موردخای پسرعموی استر است، نداشته است. استر ضیافت شراب‌خواری را مهیا می‌کند و از خشایارشاه و هامان (وزیر خشایارشاه) دعوت می‌کند. در این مجلس با نقشی که استر بازی می‌کند، اجازه کشتن هامان، ده پسر هامان، 500 نفر از درباریان شاه، 300 نفر از مردم شوش، و کشتار مردم دیگر نقاط ایران را از شاه می‌گیرد که متعاقب آن (همان‌گونه که جهودان در عهد عتیق خود ذکر کرده‌اند) 77000 ایرانی حتی زنان و کودکان را کشتند که این کشتار را باید یک هولوکاست نامید که توسط جهودان صورت گرفته است. نکته قابل‌توجه اینکه جهودان هرساله جشنی تحت نام پوریم را برای ارتکاب این جنایات برپا می‌دارند که به پایکوبی و رقص می‌پردازند و حتی در کنیسه‌های خود به این مناسبت شراب می‌خورند (مقبره‌ی موردخای و استر تحت عنوان زیارتگاه در شهر همدان می‌باشد). جهودان درباره‌ی این جنایت، در کتاب دینی خود (عهد عتیق) در بخش استر توضیح می‌دهند. جهودان اظهار می دارند، که بعد از کشتن هامان، موردخای دومین قدرت بعد از خشایارشاه در ایران بود. همچنین جهودان اظهار می دارند که این کشتار باعث شد تا صدها هزار نفر از جهودان میزراهی برای 2400 سال در ایران زندگی کنند. در مواردی جهودان آمریکا و اسرائیل خطاب به بعضی از مسئولین ایران می‌گویند که ما آن بلایی را که بر سر هامان آوردیم، بر سر شما نیز خواهیم آورد. (جسارت تا چه حد؟!) البته جهودان صهیونیست آن‌قدر پررو و جسور می‌باشند که اگر می‌توانستند، هامان وزیر خشایارشاه را نیز یک نازی می‌خواندند و افرادی ابله نیز آن را باور می‌کردند.

برای ما ایرانی‌ها ننگ است که افرادی مانند موردخای و استر که دستشان به خون 77000 ایرانی حتی زنان و کودکان آغشته است دومین قدرت در ایران و یا ملکه ایران بوده باشند. نکته قابل توجه اینکه جهودان، این دو فرد را از پیامبران خود می‌خوانند که به این موضوع در بخش عهد عتیق اشاره خواهیم نمود (لیست پیامبران بنی‌اسرائیل و کسانی را که جهودان به عنوان پیامبر خود می‌خوانند و در عهد عتیق آمده است).

البته کشته 77000 ایرانی حتی زنان و کودکان اولین و آخرین جنایت جهودان در طول تاریخ نمی‌باشد؛ اگر بخواهیم از منابع اسلامی هم استفاده کنیم، منابع بسیاری در این زمینه وجود دارد. برای نمونه‌ «اصحاب اخدود» مسیحیانی بودند که قبل از ظهور اسلام می‌زیستند آن‌ها در حفظ دین خود بسیار بابت قدم بودند و حاضر نبودند تا از دین خود دست‌بردارند. جهودان صهیونیست کشتن این افراد را طراحی نمودند و با تحریک حاکم آن منطقه تمام آن افراد را در آتش زنده‌زنده سوزاندند و کشتند. خداوند در آیات 4-8 سوره بروج اشاره به این جنایت دارد.

در طول 74 سال گذشته جهودان صهیونیست همین جنایات را نه تنها علیه مردان فلسطینی بلکه علیه زنان و کودکان فلسطینی و لبنانی اعمال کرده‌اند و آن‌ها را قتل و عام نموده و می‌نمایند. کشتن حدوداً 2000 نفر در اردوگاه صبرا و شتیلا در لبنان حتی زنان و کودکان یک نمونه از جنایات آن‌ها می‌باشد به طوری که در اواسط ده‌ی 80 میلادی مجله تایم از دست داشتن آریال شارون در این جنایات خبر داد. مدتی بعد از درج این خبر آریال شارون این مجله را برای پرداخت غرامت به دادگاه آمریکا احضار نمود.


پی‌نوشت:

-برگرفته از ‫میرلوحی، 1391، ص 51 ص 72

[1] Randolph Churchill

[2] jennie Jerome

[3] در کتاب آمریکا بدون نقاب در بخش اسرائیل (فلسطین اشغالی) در ارتباط با این موضوع، توضیحات مبسوطی توسط استاد ارجمند سید هاشم میرلوحی داده شده است.

دیدگاهی بنویسید