اطلاعیه‌ی زمان آغاز مجدد دوره‌ی کلبه‌ی کرامت و ملزومات جدید جهت حضور در آن | باشگاه استراتژیست‌های جوان

اطلاعیه‌ی زمان آغاز مجدد دوره‌ی کلبه‌ی کرامت و ملزومات جدید جهت حضور در آن

اطلاعیه‌ی زمان آغاز مجدد دوره‌ی کلبه‌ی کرامت و ملزومات جدید جهت حضور در آن

بدین‌وسیله به اطلاع دانشجویان محترم دوره‌ی کلبه‌ی کرامت می‌رساند زمان آغاز و شرایط حضور در دوره‌ی کلبه‌ی کرامت به شرح زیر می‌باشد:

۱) تاریخ آغاز مجدد دوره: به علت حجم زیاد و گستره‌ی وسیع اطلاعات مورد تحلیل جهت صدور گواهی‌های سطوح یک و دو، و نیز به دلیل بین‌التعطیلین بودن تاریخ قبلاً اعلام‌شده (۱۳۹۳/۰۸/۱۵) ضمن عذرخواهی، تاریخ آغاز دوره، پنج‌شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۲ ساعت ۸ صبح، مصوب و اعلام می‌گردد.

۲) هدف از حضور: کسب دانش طرح‌ریزی استراتژیک، تنهادلیل حضور اندیشه‌جویان محترم در دوره‌ی کلبه‌ی کرامت می‌باشد؛ از این‌رو در صورتی که هدف‌تان از حضور در اندیشکده در روز پنج‌شنبه، ملاقات با استاد یا به‌دست‌آوردن فرصتی برای مشاوره یا گفت‌وگو با ایشان است، لازم است استحضار داشته باشید که چنین امکانی میسر نخواهد بود و تنها راه ممکن برای شما، این است که از طریق دفتر ایشان جهت اخذ وقت ملاقات، اقدام فرمایید.

۳) شرایط علمی: از آغاز دوره‌ی کلبه‌ی کرامت، حدود ۵۴۰ جلسه می‌گذرد و بنابراین فهم گفتمان خاص حاکم بر آن، منوط به گذراندن و درک پیش‌نیازهای مربوطه می‌باشد؛ معاونت آموزش، ۷ واحد از ۶۷ واحد (۵۶ جلسه از ۵۳۶ جلسه) را انتخاب و به عنوان پیش‌نیاز فهم دوره‌ی طرح‌ریزی استراتژیک «کلبه‌ی کرامت» مصوب نموده است؛ بر این اساس، فرایند کسب آمادگی علمی‌جهت شرکت در دوره‌ی مذکور، بدین قرار است:

 • یکم، داوطبین جدید: اعلام درخواست برای شرکت در دوره، در روز سه‌شنبه و به‌صورت حضوری اخذ می‌گیرد و داوطلب پس از «مصاحبه‌ی انگیزه‌ی حضور»، وارد «فرایند گذراندن پیش‌نیازها» می‌شود و پس از یک دوره‌ی سه‌ماهه و کسب آمادگی و درک مطالب پیشین، وارد مرحله‌ی «سنجش و مصاحبه‌ی علمی» می‌گردد و در صورت کسب موفقیت، از او ثبت‌نام به‌عمل آمده و مجوز لازم جهت حضور در دوره‌ی کلبه‌ی کرامت برای وی صادر می‌گردد. از داوطلبین جدید مایل به شرکت در دوره دعوت می‌شود در نشستی که سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ ساعت ۳ ب.ظ در اندیشکده برگزار می‌گردد شرکت فرموده و از جزئیات فرایند ثبت‌نام آگاهی یابند.
 • دوم، داوطلبین قبلاًثبت‌نام‌شده: از میان هزاران فردی که دانشجوی کلبه‌ی کرامت بوده و هستند، برخی مشمول قانون گذراندن پیش‌نیاز، می‌باشند:
  • نخست دانشجویانی که تاکنون زیر ۱۵ جلسه از کلاس‌های کلبه‌ی کرامت را حضور داشته‌اند‎؛ مجوز حضور این عزیزان، تا گذراندن پیش‌نیازها و قبولی در مصاحبه‌ی علمی، به حالت تعلیق درآمده است و امکان حضور در کلاس‌ها برایشان مقدور نیست. از این عزیزان دعوت می‌شود در نشستی که سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ ساعت ۳ ب.ظ در اندیشکده برگزار می‌گردد شرکت فرموده و از جزئیات دوره‌ی پیش‌نیاز آگاهی یابند.
  • دوم دانش‌جویانی که تاکنون زیر ۵۰ جلسه از کلاس‌های کلبه‌ی کرامت را حضور داشته‌اند؛ مجوز حضور این عزیزان برای یک دوره‌ی سه‌ماهه تمدید می‌شود اما موظف‌اند در طول این مدت، پیش‌نیازها را گذرانده و در مصاحبه‌ی علمی، قبول شوند. بدیهی است در صورت عدم قبولی، امکان حضور در کلاس‌ها را نخواهند داشت. از این عزیزان نیز دعوت می‌شود در نشستی که دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ ساعت ۳ ب.ظ در اندیشکده برگزار می‌گردد شرکت فرموده و از جزئیات دوره‌ی پیش‌نیاز آگاهی یابند.

۴) شرایط سنی: حداقل سن برای حضور در این دوره، هفده سال می‌باشد.

۵) مراجعین به انتشارات: در روز پنج‌شنبه، امکان دسترسی به انتشارات برای افراد غیر دانشجوی کلبه وجود ندارد؛ لهذا این عزیزان می‌توانند در طول روزهای هفته جهت اخذ فیلم‌ها و مستندها اقدام فرمایند.درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

21 نظر

  1. امیر

   جلسات را می توانید به صورت ویدئویی تهیه نمایید ولی اگر بخواهید در کلاس بصورت حضوری باشید باید پیش نیاز را بگذرانید

   پاسخ
 1. زهرا حسن زاده

  امکان داره لیست جلسات پیش نیاز رو اعلام بفرمایید که مرورشون کنیم؟

  پاسخ
  1. امیر

   هنوز لیست جلسات پیش نیاز توسط سایت اندیشکده اعلام نشده است در جلسه ی روز سه شنبه تشریف بیاورید و از لیست جلسات پیش نیاز با خبر شوید

   پاسخ
 2. علیرضا

  یادمون نیس چند جلسه اومدیم ولی خب بیشتر جلسات رو از طریق فیلم های ضبط شده دنبال کردیم…تکلیف چیه؟

  پاسخ
  1. احمد

   سلام. اگر زیر ۱۵ جلسه شرکت کردید که باید سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ ساعت ۳ ب.ظ در اندیشکده حضور داشته باشید و در جلسه توجیهی شرکت فرموده و از جزئیات دوره‌ی پیش‌نیاز آگاهی یابید.
   اگر کمتر از ۵۰ جلسه شرکت کردید مجوز حضور شما برای یک دوره‌ی سه‌ماهه تمدید می‌شود اما ملزم به گزراندن پیش نیازها هستید و باید دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ ساعت ۳ ب.ظ در اندیشکده حضور داشته باشید در جلسه توجیهی شرکت فرموده و از جزئیات دوره‌ی پیش‌نیاز آگاهی یابید.

   پاسخ
   1. دانشجو

    سلام
    نوع پاسخ دادنتون واقعا آدم رو گیج میکنه
    اطلاعیه دو تا بند داره
    یکی برای افراد تازه وارد
    یکی برای افرادی که زیر ۵۰ جلسه شرکت کرده اند!
    نه بالای ۵۰ جلسه.
    افراد تازه وارد باید پیش نیازهارو بگذرونن + مصاحبه
    افراد زیر ۵۰ جلسه هم یه مدت سه ماهه حضورشون تمدید میشه و می تونن جلسات رو بیان و باید پیش نیاز و مصاحبه رو هم داشته باشن

    با این توصیف هیچ مطلبی در رابطه با دانشجویانی که بالای ۵۰ جلسه در کلاس شرکت می کنند در اطلاعیه درج نشده است.
    یعنی حضور آن ها قطعی است و نیازی به گذراندن پیش نیازها و مصاحبه ندارند.

    چرا این قدر مسئله رو پیچیده می کنید!

    ببینید در اطلاعیه اومده :«دوم، داوطلبین قبلاًثبت‌نام‌شده: از میان هزاران فردی که دانشجوی کلبه‌ی کرامت بوده و هستند، برخی مشمول قانون گذراندن پیش‌نیاز، می‌باشند: »
    دقت کنید نوشته شده برخی از دانشجویان قبلا ثبت نام شده مشمول طرحند!

    بعد تأکید می کنند «دوم دانش‌جویانی که تاکنون زیر ۵۰ جلسه از کلاس‌های کلبه‌ی کرامت را حضور داشته‌اند؛ »

    پس دانشجویانی که بالای ۵۰ جلسه در کلاس حضور دارند مشمول این قانون جدید نیستند.
    لطفا در پاسخ هاتون دقت لازم رو داشته باشید.

    پاسخ
  2. امیر

   اگر جلسات حضوری شما بیشتر از ۱۵ جلسه بوده می تونید در کلاس حاضر شوید در غیر این صورت باید پیش نیاز ها بگذارنید و بعد در کلاس حاضر شوید
   و اگر هم میخواهید به صورت غیر حضوری و همان dvdهای جلسات دنبال کنید نیازی به گذراندن پیش نیاز نیست

   پاسخ
  1. امیر

   سلام علیکم
   جلسات جدید تدوین میشود و هیچ تغییری در انتشار جلسات رخ نداده است و تهیه ی جلسات برای عموم آزاد است.
   یا علی

   پاسخ
 3. محمود

  اینجوری که واقعا مشکل که خود دکتر اسرار بر اجرای کرسیه نظریه پردازی داشتن که برام عموم و خواص ازاد باشه
  با این شرایط سخت من قید میزنم

  پاسخ
  1. امیر (سردبیر سایت Dr-Abbasi.ir)

   دوست عزیز این که جلسات با نظم بیشتری اجرا شود ناقض حرف استاد نیست
   کلاس کرسی نظریه پردازی است و برای عموم آزاد است ؛ اما کسی که میخواهد بصورت حضوری در کلاس ها شرکت کند باید استحقاق داشته باشد و از حضور در جلسات بهره ای ببرد ؛ نه اینکه هرکسی خواست سرکلاس حاضر شود و به دلیل اینکه اصلا با فضای بحث ها آشنا نیست و اولین باری است که در همچین کلاسی شرکت می کند ؛ وقت استاد را برای بحث های پیش پا افتاده بگیرد و مثلا بیایید بعد از ۵۳۹ جلسه کلاس از استاد بپرسد استراتژی یعنی چه؟
   و استاد هم بخواهد وقت ارزشمند خود را برای جواب دادن به این پرسش های پیش پا افتاده تلف کند و بار علمی بحث ها پایین بیایید به دلیل اینکه یک نفر تازه آمده و با بحث ها آشنا نیست
   و این حق ناس است کسی که تازه آمده ؛ وقت استاد را بگیرید و به تبع اون همه ی افرادی که از استاد سوال های مربوط به اون جلسه رو دارند نتونند بپرسند چون یک نفر تازه آمده و نمیتونه خودش رو با کلاس منطبق کنه و با روند کلاس جلو بیایید و بحث ها را درک کند

   و نکته ی دیگر اینکه کسی بخواهد می تواند DVDهای جلسات را تهیه نمایید و نیازی هم به گذراند پیش نیاز ندارد

   شما هم اگر صبر و حلم و پایمردی در کسب علم را ندارید همان بهتر که قید آن را بزنید
   مشکلی نیست که آسان نشود مرد باید که هراسان نشود
   استراتژی یعنی برنامه ای برای رسیدن به وضع مطلوب نه این که با دیدن یک سختی صحنه را خالی کردن

   پاسخ
   1. محمود

    سلام ممنون جناب امیر
    من بیشتر ۱۰ جلسه کلا شرکت نکردم کلاس حضوری چون وضعیت کاری و دانشگاه خیلی وقت پر میکنه تمام جلسات به صورت غیر حضوری دنبال میکرد فکر کردم دیگه اماکن دریافت DVD نیست باید دوره گزراند
    خدایش اطلاعیه اصلا خوب عنوان نکرده
    شرمنده متوجه نشدم

    پاسخ
 4. کورش

  سلام.خسته نباشید.۲ تا سوال داشتم:
  ۱٫امکانش نبود این جلسه رو جمعه برگزار کنین؟ سه شنبه عده ای سر کار هستن عده ای دیگه سر کلاس.
  ۲٫یکی از دوستانم اکثر جلساتو میشینه نگاه میکنه تجزیه و تحلیل میکنه اما بدلیل اینکه کارش زیاده نتونسته تا الان سر کلاسها بیاد، آیا برای همچین فردی هم با دادن مصاحبه علمی گواهی صادر میشه؟اگر نه راهشو میدونین چیه؟یا میتونین سوال کنین؟ممکنه خیلیها مخصوصا شهرستانی ها همینطوری عمل کرده باشن.

  پاسخ
  1. امیر (سردبیر سایت Dr-Abbasi.ir)

   سلام علیکم
   ۱- این جلسه در روزهای اداری برگزار میشود و اگر در روز مقرر نمی توانید تشریف بیاورد احتمالا برای هفته های بعد هم جلسه ای تشکیل شود و یا جلسات مورد نیاز برای مصاحبه در سایت اعلام می شود که دیگر نیازی به آمدن به جلسه نباشد و فقط برای مصاحبه مراجعه نمایید
   ۲- فعلا گواهی برای کسانی که بصورت حضوری در کلاس ها هستند صادر میشود و در مرحله ی بعد گواهی های غیر حضوری هم صادر میشود
   یا علی

   پاسخ
 5. رضا

  با سلام و خسته نباشید
  من تقریبا ۱۰ جلسه در کلاسها شرکت نموده ام و اکنون طول هفته تا ساعت ۱۶:۳۰ سر کار هستم و پنج شنبه ها تا ساعت ۱۲:۳۰ . به همین دلیل فقط به جلسه پرسش و پاسخ می رسم. آیا این امکان هست که فقط در جلسه پرسش و پاسخ شرکت کنم؟ و البته بدون پرسیدن هیچ سوالی!

  پاسخ
 6. محسن

  سلام علیکم
  دلمون خوش بود که کلاسای استاد با جاهای دیگه متفاوته و هرکس با هرگونه وقتو و فکرو و مشغله و … می تونه بیاد و حتی شده اندازه یک ، دو ساعت هم استفاده کنه که این هم از ما گرفتن.
  برخی از اطرافیان استاد واقعا رو اعصاب آدم راه میرن.

  پاسخ
  1. حسین(سردبیر سایت)

   سلام
   دلایل کاملا منطقی پشت این اقدام وجود داره که چندین بار مطرح شده.

   پاسخ

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *